Інформація щодо прозорості та інформаційної відкритості

щодо прозорості та інформаційної відкритості

КЗ «Покровський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Оленка»

Божедарівської селищної ради»

1.Кадровий потенціал:

-- в закладі працює 9 працівників : директор, 2 вихователя, медична сестра, помічник вихователя, кухар, підсобний робітник, двірник, сторож.

2.Перелік освітніх програм, які втілюються в закладі:

-- програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

-- програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина»

-- програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки «Цікаві шашки».

3.Наявність вакантних посад:  вакантні посади відсутні.

4.Матеріально-технічне забезпечення закладу:

КЗ «Покровський ЗДО (ясла-садок) «Оленка» Божедарівської селищної ради» розташований в пристосованому  приміщенні загальною площею 270 кв. м. Територія дошкільного закладу знаходиться в хорошому стані, озеленена. Розмір земельної ділянки 0,24 га.  . Вся територія огороджена  парканом .       Перед будівлею, по обидві сторони веранди, розташовані клумби на яких ростуть різні квіти . На подвір'ї дитсадка розташований  ігровий майданчик. Споруди на майданчику відповідають зросту і віку дітей, надійно закріплені, там є  різноманітні гойдалки, гірки, різних видів драбинки, пісочниці, лавки. Вихованці мають змогу пограти та відпочити.

На даний час наш заклад  відвідують 20 дітей.     Стан приміщення та  покрівлі в  задовільному стані.  Щороку проводиться  косметичний ремонт усих  приміщень. В закладі  замінено майже всі вікна та вхідні двері на нові, сучасні  металопластикові.  Групові приміщення мають ігрову кімнату, спальню, роздягальню, їдальню, туалет.   Ігрові кімнати обладані  шафами  для зберігання іграшок та посібників, ігрового матеріалу .

Діти займаються різними видами діяльності за столами, які відповідають зросту дітей .

Спальня облаштована дитячими дерев’яними ліжечками з постільною білизною в достатній кількості .

Харчоблок знаходиться в даній  будівлі. Він забезпечений частково необхідним обладнанням. Все знаходиться в задовільному стані і відповідає  санітарно - гігієнічним нормам.

5.Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами:

-- Умови доступності в нашому закладі є не в повному обсязі. На даний час дітей з особливими освітніми потребами немає.