Сьогодні українці об’єднуються під жовто-синім прапором, щоб продемонструвати незламну силу духу, віру у свою країну та прагнення до миру.

І в нашому закладі пройшли заходи з нагоди Дня єднання, адже ідея єдності та згуртування  наша спільна мета , тож ми також долучилися до проведення флеш-мобу з виконанням Державного Гімну України.

Проведено з дітьми бесіду «Україна в нас єдина, бережи її дитино», під час якої діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна» держава, закріпили знання про її символи. Ми впевненні, що в тісній співпраці та в дружньому колі зростуть гідні громадяни нашої України.

День Державного Герба України – це національне українське свято, яке пов’язане з боротьбою за незалежність та відзначається щороку 19 лютого. І наші дітлахи долучилися до цього свята.
Наш герб — тризуб, це воля, слава й сила;
Наш герб — тризуб, недоля нас косила,
Та ми зросли, ми є, ми завжди будем,
Добро і пісню несемо ми людям.